Watsons Çalışma Saatleri

Watsons 1841 yılında kurulmuş ve kuruluşundan bu güne faaliyet göstermekte olan, dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım mağazalarından biridir. Watsons, Türkiye genelinde 65’i aşkın il ve 250’yi aşkın mağazası ile hizmet vermektedir. Tüm ülke genelindeki mağazalarında kozmetik, kişisel bakım ve daha 25 bini aşkın ürün çeşidi sunan kişisel bakım mağazaları, yaptığı indirimler ile müşterileri için oldukça cazip fırsatlar sunmaktadır. Peki yurt genelinde bir çok ilde faaliyet gösteren Watsons mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam kaçta kapanıyor? Yazımızın devamında Watsons çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri ile ilgili detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.

Watsons Çalışma Saatleri

Watsons mağazaları hizmet verdiği tüm şehirlerde saat 10:00 – 22:00 saatleri arasında açıktır. Watsons mağazaları öğle saatlerinde de açıktır ve sabah açılıştan akşam kapanışa kadar kesintisiz hizmet vermektedir. Ayrıca hafta içi olduğu gibi hafta sonu da açık olan Watsons mağazalarından belirtilen saatler arasında alışveriş yapabilirsiniz.

Watsons Bayramda Açık Mı ?

Tüm Watsons mağazaları, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve diğer tüm resmi bayramlarda da açıktır. Ancak dini bayramlarda bayramın 1. gününde açılış saatleri farklı olabilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir