MNG Kargo çalışma saatleri

MNG Kargo çalışma saatleri

MNG kargo 2019 çalışma saatleri neler? MNG kargo hangi saatler arasında kargo teslimi yapılabilir? Öğle arası molası kaç saat? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

MNG Kargo 2003 yılında kurulan, yurt genelinde 800’den fazla şubesi bulunan önde gelen kargo dağıtım şirketlerinden bir tanesidir. Ülke genelinde toplamda 1000’den fazla kişiye istihdam sağlayan MNG Kargo, çalışma saatleri içinde yurt dışında da bir çok noktaya kargo dağıtım işlemi yapmaktadır.

Geniş dağıtım ağı ve hızlı hizmet anlayışı ile öne çıkan MNG Kargo Türkiye’de ilk olarak teknolojik dağıtım merkezi sistemini hayata geçirmiş ve sistemi başarı ile uygulamayı başarmış bir taşımacılık şirketidir. Sahip olduğu teknolojik dağıtım sistemi ile MNG Kargo e-takip hizmeti veren firma, müşterilerinin gönderilerini anlık olarak izleyebilmesini ve gönderiler ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmasını da sağlamaktadır.

MNG KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ

Tüm yurt genelinde hizmet veren MNG Kargo şubeleri hafta içi 8:30 – 17:30 saatleri arasında gönderi kabul ve dağıtım hizmeti vermektedir. Cumartesi günleri 8:30 – 14:00 saatleri arasında çalışan şubeler pazar günleri ise kapalıdır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir