Yurtiçi kargo çalışma saatleri

Yurtiçi kargo çalışma saatleri, sabah kaçta açılıyor, akşam kaçta kapanıyor? Yurtiçi kargo cumartesi günleri açıkmı? 2019 yılı için Yurtiçi kargo mesai saatlerini sizler için derledik.

1982 yılında Dr. İbrahim Arıkan tarafından Türkiye’nin ilk kargo şirketi olarak kurulan ve o günden günümüze kadar taşımacılık hizmeti veren Yurtiçi Kargo, ülkemizin önde gelen kargo şirketlerinden bir tanesidir. Ülke genelinde toplamda 17 Bölge Müdürlüğü, 33 Aktarma Merkezi, 880’den fazla şubesi, 15.000’den fazla çalışanı ve 4000’in üzerinde araç filosu ile Türkiye’nin 81 ilinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde hizmet sunan Yurtiçi Kargo uluslararası gönderileri de dünyanın 220’den fazla noktasına ulaştırmaktadır.

Geniş dağıtım ağı, gelişmiş kargo takip modülü ve hızlı teslimat ilkeleri nedeni ile en çok tercih edilen kargo firmalarından bir tanesi olan Yurtiçi Kargo’nun hemen her ilçede bir adet şubesi bulunmaktadır. İlçelerde ve mahallelerde hizmet veren şubeler belirli mesai saatleri içinde kargo teslimi ve dağıtımı yapmaktadır. Sistemden de kontrol edilebilen gönderiler belirtilen tarihte ve belirtilen çalışma saatleri aralığında alıcıya ulaştırılmaktadır.

YURTİÇİ KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ

Yurtiçi Kargo şubeleri hafta içi beş gün boyunda 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Cumartesi günleri ise saat 9:00-17:00 saatleri arasında kargo kabul ve dağıtım işlemleri yapılmaktadır. Yurtiçi Kargo şubeleri bayram ve resmi tatillerde ise genellikle kapalı olmaktadır. Yurtiçi kargo gönderi sorgulama işlemi ise gönderi numarası ile birlikte, online olarak buradan yapılabilmektedir.