ŞOK Market Açılış Kapanış ve Çalışma Saatleri

Türkiye’nin zincir marketlerinden ŞOK kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? ŞOK 2019 çalışma saatleri neler? ŞOK açılış kapanış saatleri yaz veya kış değişiyor mu? ŞOK bayramda açık mı? sorularının cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

”Yeter de artar” sloganı ile Türkiye’nin 81 ilinde, 6 binden fazla mağazası ve 25 bine yakın çalışanı ile hizmet veren ŞOK market, her gün düşük fiyat politikası ve kampanyaları ile milyonlarca kişinin ilk tercihi konumundadır. ŞOK Marketler Ticaret A.Ş adı ile 1995 Migros Ticaret A.Ş tarafından kurulan ŞOK marketler zinciri, her yıl daha fazla büyüyerek şube ve çalışan sayısını hızla arttırmıştır. Kurulduğu yıl toplamda 13 mağaza ile hizmet veren ŞOK, kuruluşuna mütakiben 2000 yılında 291, 2005 yılında 311, 2009 yılında 980, 2010 yılında 1254 yeni mağaza açmıştır. Günümüzde Türkiye’nin önde gelen alışveriş mağazalarından biri haline gelen ŞOK tüm ülke genelinde neredeyse her mahallede mağazası bulunan bir marketler zinciri haline gelmiştir.

Geniş mağaza ağı ve uygun fiyatlarının yanında aktüel kampanyaları ile de oldukça avantajlı alışveriş imkanı sunan firma, gıda, temizlik, şarküteri ve daha bir çok kategoride ürün satışı yapmaktadır. Ayrıca haftanın belirli günlerinde sınırlı sayıda satışı yapılan indirimli ürünler de yoğun talep görmekte ve sabahın erken saatlerinde tükenmektedir. Hal böyle olunca ŞOK açılış saati bir çok kişi tarafından yakından takip edilmekte ve avantajlı ürünlere bu şekilde sahip olmak hedeflenmektedir.

ŞOK çalışma saatleri, ŞOK kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor ?

Tüm yurt genelinde hizmet veren ŞOK mağazaları, kış aylarında haftanın yedi günü 9:00 – 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Yaz aylarında ise açılış ve kapanış saatleri gün ışığına göre düzenlenerek 9:00 – 22:00 olarak güncellenmektedir. ŞOK bayramda açık mı? sorusuna gelecek olursak; ŞOK marketler dini bayramlarda sadece bayramın 1. günü öğleye kadar kapalı olan mağazalar, öğleden sonra açılarak hizmet vermeye devam etmektedir. Milli bayramlarda ve diğer tatil günlerinde ise tüm ŞOK mağazaları mesai saatleri içerisinde açık olmaktadır.