Sepaş Enerji çalışma saatleri

Sepaş hangi çalışma saatleri arasında hizmet veriyor? Sepaş Enerji cumartesi günleri açık mı? Sepaş iletişim numarası nedir?

Sepaş Enerji Akgöz Holding ve CEZ Group’un stratejik ortaklığıyla hizmet veren bir enerji dağıtım firmasıdır. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun “Dağıtım ve Perakende Satış Faaliyetlerinin Hukuki Ayrıştırmasına İlişkin Usul ve Esaslar” kararına göre 1 Ocak 2013 yılında kurulan Sepaş Enerji, günümüzde Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok noktasında tedarik ve dağıtım hizmeti vermektedir. Türkiye’nin önde gelen enerji dağıtım şirketlerinden biri olan Sepaş Enerji, her geçen gün dağıtım alanını geliştiren ve büyüten bir firma haline gelmiştir.

Sepaş Enerji çalışma saatleri

Türkiye’nin bir çok noktasında hizmet veren Sepaş Enerji, hafta içi her gün 8:30-12:00 / 13:00-17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Sepaş Enerji müşteri hizmetleri merkezleri cumartesi ve pazar günleri ise kapalıdır. Sepaş Enerji iletişim numarası ise 444 5 186 ^(https://www.mesairehberi.com/goto/http://444 5 186) ‘dır.