Aras Kargo Çalışma Saatleri

Aras Kargo çalışma saatleri neler? Aras Kargo cumartesi günleri açık mı? Aras Kargo hangi günlerde kargo dağıtımı ve kargo takip yapılır? sorularının cevaplarını derledik.

Aras Kargo, Aras Dağıtım ve Pazarlama adı ile 1979 yılında Celal Aras tarafından kurulmuştur. Daha sonra artan dağıtım gücü ve ulaştığı geniş dağıtım aracılığının da etkisi ile 1989 yılında Aras Kargo adını alarak kargo dağıtım firması haline gelmiştir.

Kuruluşundan bu yana yükselişini devam ettiren Aras Kargo, günümüzde 13 bölge müdürlüğü, 29 transfer merkezi, 900’e yakın şube, 4000’den fazla araç filosu ve 14 bin’e yakın personeli ile, milyonlarca kişiye, binlerce kurum ve kuruluşa hizmet vermektedir. Benimsediği hızlı teslimat ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile ülkemizin önde gelen kargo firmaları arasında yer alan firma her geçen gün daha fazla kişiye ulaşabilmek adına yeni şubeler açmakta ve dağıtım ağını daha fazla genişletmektedir.

Yurt genelinde geniş bir hizmet ağı olan Aras Kargo, yurtdışında da kargo dağıtım hizmeti vermektedir. Yurt içinde tüm şubelerde belirlenen çalışma saatlerinde kargo gönderimi ve teslimatı sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır.

Aras Kargo çalışma saatleri

Türkiye genelinde bulunan tüm Aras Kargo şubeleri hafta içi beş gün 8:30 – 18:00 saatleri arasında, cumartesi günleri 8:30 – 13:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Aras Kargo şubeleri pazar günleri ise kapalıdır. Pazar günleri kargo kabulu ve dağıtımı yapılmamaktadır.