Garanti Bankası çalışma saatleri

Garanti Bankası çalışma saatleri 2019 yılında nasıl olacak? Garanti Bankası cumartesi günleri ve bayramda açık mı? sorularının cevaplarını derledik.

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Garanti Bankası, 1946 yılında Ankara’da kurulan en büyük özel bankalardan bir tanesidir. Yatırım, bankacılık ve döviz işlemleri alanında faaliyet gösteren Garanti Bankası, geniş şube ve ATM ağı, avantajlı işlem menüleri ve müşteri odaklı hizmetleri sebebi ile en çok tercih edilen bankalardan biri haline gelmiştir. Kurulduğu günden bu güne büyüyen ve ülkenin farklı bir çok noktasında faaliyet gösteren banka, şube çalışma saatlerinin dışında bir çok farklı noktada hizmet veren ATM’leri sayesinde müşterilerine haftanın yedi günü 24 saat hizmet verebilmektedir.

Ayrıca teknolojinin gelişimini takiple geliştirdiği mobil bankacılık sistemi ve mobil uygulaması sayesinde de müşterilerine bulundukları her yerde işlem yapabilme özgürlüğü tanıyan banka belirlenen çalışma saatleri arasında da ülke genelinde bulunan tüm şubelerinde hizmet vermektedir.

GARANTİ BANKASI MESAİ SAATLERİ 2019

Garanti Bankası çalışma saatleri haftanın beş günü 9:00-12:30 / 13:30-17:00 olarak belirlenmiştir ve tüm ülke genelinde bu mesai saatleri uygulanmaktadır. Garanti Bankası şubeleri cumartesi, pazar ve resmi tatil günleri ise hizmet vermemektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir